Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego
„ROSA” Stanisław Rosa

ul. Strefowa 1, 43-109 Tychy
NIP 222-007-44-73
GPS N: 50° 5' 52" E: 19° 1' 29"

Godziny pracy:

Dział sprzedaży7:00-15:00

Magazyn (odbiór towaru)7:00-15:00

Anodownia
Zakład Usługowy „Rosa” Sp. z o.o.

ul. Towarowa 13, 43-100 Tychy

Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000076993

NIP 646-25-34-288

Kapitał zakładowy: 6.268.000 zł

www.anodownia-rosa.pl

  • Sekretariat

     
    Alicja Ściślak

    Asystentka Dyrektora
    tel.: 032 738-89-01
    fax: 032 738-89-01
    e-mail: sekretariat@rosa.pl

  • Dział Sprzedaży


    Ewa Tadewicz

    tel. +48 32 738 89 11
    e-mail: etadewicz@rosa.pl
     



    Marta Włodarczyk

    tel. +48 32 738 89 13
    e-mail: mwlodarczyk@rosa.pl
     



    Krystyna Kucharska

    tel. +48 32 738 89 14
    e-mail: kkucharska@rosa.pl
     



    Alicja Wiśniewska

    tel. +48 32 738 89 15
    e-mail: awisniewska@rosa.pl
     



    Marta Szkudło

    tel. +48 32 738 89 16
    e-mail: mszkudlo@rosa.pl
     



    Patrycja Siwakowska

    tel. +48 32 738 89 17
    e-mail: psiwakowska@rosa.pl
     



    Wioletta Binda

    tel. +48 32 738 89 44
    e-mail: wbinda@rosa.pl
     



    Wioletta Chamera

    tel. +48 32 738 89 43
    e-mail: wchamera@rosa.pl
     



    Arkadiusz Kołodziej

    tel. +48 32 738 89 46
    e-mail: akolodziej@rosa.pl
     


    Joanna Żołna

    tel. +48 32 738 89 12
    e-mail: jzolna@rosa.pl
     


    Anna Borowska-Broncel

    tel. +48 32 738 89 45
    e-mail: aborowska@rosa.pl
     

  • Dział Ofertowania


    Anna Wróbel


    Mirela Wangert


    Karolina Malarz
    Zapytania ofertowe prosimy przesyłać na email sprzedaz@rosa.pl

    tel. +48 3273 88 963
    tel. +48 3273 88 964
    tel. +48 3273 88 969



    Warunkiem niezbędnym do przygotowania oferty jest podanie:
    - nazwy inwestycji,
    - ilości dla pozycji z zapytania,
    - typu opraw, jakie będą montowane na słupie (w przypadku zastosowania opraw innego producenta) lub przesłanie kart katalogowych - wymagane do obliczeń wytrzymałościowych.

  • Dział Techniczny - Aluminium

     
    Dyrektor ds. Technicznych Aluminium
    Jan Ścierski

    Tel. + 48 32 738 89 25
    fax. +48 32 738 89 01
    e-mail: aluminium@rosa.pl

  • ROSA Vostok

    Obsługa rynku rosyjskiego (za wyjątkiem obwodu Kaliningradzkiego), a także Kazachstanu i Białorusi.
    www.rosa.su
     

     

    Rosja

    tel. +7-910-110-1818, 1881, 4224
    fax. +7-4812-700054

    Białoruś

    tel. +375-17-259-38-25
     

  • Anodownia „ROSA”

    Zakład Usługowy „ROSA” Sp. z o.o.

    ul. Towarowa 13
    43-100 Tychy
    NIP 646-25-34-288
       

    tel.: 032 738 89 61
    faks: 032 780 10 22
    email: anodownia@rosa.pl
    www.anodownia-rosa.pl

Sprawdź gdzie znajdziesz nasze produkty

przedstawiciele