Regionalny magazyn produktów "Rosa"

Nie odnaleziono żadnego magazynu spełniającego wybrane kryteria

Oddziały przedstawicieli

Hurtownia Elektryczna Nowa France Gorzów Wielkopolski
ul. Cicha 4
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel./fax: 95 729-90-90/91
tel.:  95 729 90 79
tel.: 95 72 39 703
e-mail:  gorzow@nowafrance.pl

Kaczmarek Electric SA
ul. Sulechowska 50
66-120 Kargowa

tel./fax: +48 68 385 00 81
tel.: +48 68 385 00 81
e-mail:  kargowa@sae.pl

Kaczmarek Electric SA
ul. Wrocławska 22 A
67-100 Nowa Sól

tel.: +48 68 387 31 51
tel.: +48 68 387 04 53
e-mail:  nsol@sae.pl

Kaczmarek Electric SA
ul. Krótka (przy dworcu PKS)
67-410 Sława

tel.: +48 885 600 823
e-mail:  slawa@sae.pl

Kaczmarek Electric SA
ul. Odrzańska 36a
66-100 Sulechów

tel./fax: +48 68 385 28 03
tel.: +48 68 385 28 03
tel.: +48 665 023 392
e-mail:  sulechow@sae.pl

Kaczmarek Electric SA
ul. Poznańska 1
66-200 Świebodzin

tel./fax: +48 68 382 25 66
tel.: +48 68 382 06 24/25
e-mail:  swiebodzin@sae.pl

Kaczmarek Electric SA
ul. Strzelców / Moniuszki
68-200 Żary

tel.: +48 68 452 12 46
tel.: +48 664 966 626  

Amper B Oddział Żagań
ul. Spółdzielcza 2
68-100 Żagań

tel.: +48 68 377 01 47
e-mail:  hurtownia@amper.zagan.pl

Blech Centrala
ul. Osadnicza 4
65-785 Zielona Góra

tel.: +48 68 453 74 74
e-mail:  blech@blech.pl

Blech Oddział Nowa Sól
ul. Wojska Polskiego 15
67-100 Nowa Sól

tel.: +48 68 453 74 70
e-mail:  ns.murawinski@blech.pl

El-Kab Centrala
Wawrów, Os. Bermudy 92
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel.: +48 95 733 62 00
e-mail:  elkab@elkab.info.pl

El-Kab Oddział Kostrzyn
ul. Sucharskiego 19
66-470 Kostrzyn n/O

tel.: +48 95 752 59 09
e-mail:  kostrzyn@elkab.info.pl

El-Maro Oddział Wschowa
ul. Głogowska 1
67-400 Wschowa

tel.: +48 65 540 07 42
e-mail:  wschowa@el-maro.pl

Onninen - Oddział Gorzów Wielkopolski 
ul. Małorolnych 38
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel.: +48 95 725 87 00
e-mail:  Gorzow@onninen.pl

Onninen - Oddział Zielona Góra 
ul. Osadnicza 28
65-785 Zielona Góra

tel.: +48 68 329 60 00
e-mail:  ZielonaGora@onninen.pl

Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o. o. 
ul. Głogowska 1
67-100 Nowa Sól

tel./fax: +48 68 387 28 85
tel.: +48 68 387 28 85
e-mail:  nowa.sol@kopel.com.pl

Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o. o. 
ul. Naftowa 2b
65-705 Zielona Góra

tel./fax: +48 68 323 87 01
tel.: +48 68 323 87 00
e-mail:  zielona.gora@kopel.com.pl

Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o. o. 
ul. Nowogródzka 8
68-100 Żagań

tel./fax: +48 68 477 46 66
tel.: +48 68 477 46 66
e-mail:  zagan@kopel.com.pl

Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o. o. 
ul. Wapienna 3
68-200 Żary

tel./fax: +48 68 477 18 88
tel.: +48 68 477 18 88
e-mail:  zary@kopel.com.pl

ELEKTROMAX Dominik Binkowski
ul. Wieniawskiego 19
67-400 Wschowa

tel.: +48 885 651 565
e-mail:  wschowa@elektromax.elsigma.pl

ELEKTROMAX Dominik Binkowski Oddział Sława
ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 7/4
67-410 Sława

tel.: +48 783 897 979
e-mail:  slawa@elektromax.elsigma.pl

PROTON LIGHT Hurtownia Elektrotechniczna
ul. Piłsudskiego 9
66-110 Babimost

tel./fax: +48 68 351 20 08
tel.: +48 509 494 009
e-mail:  babimost@protonlight.pl

PROTON LIGHT Hurtownia Elektrotechniczna
ul. Bojarskiego 1
66-600 Krosno Odrzańskie

tel.: +48 500 358 630
e-mail:  krosno@protonlight.pl

Alfa-Elektro Sp. z o.o.
ul. Kostrzyńska 10a
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel./fax: +48 95 725 34 05
tel.: +48 95 725 34 00
e-mail:  gorzow@alfaelektro.com.pl

Alfa-Elektro Sp. z o.o.
ul. Zacisze 22
65-775 Zielona Góra

tel./fax: +48 68 451 23 69
tel.: +48 68 451 23 65
e-mail:  zielona@alfaelektro.com.pl